Fivren – opis kuracji i zamówienie

Kuracja Fibren składa się z trzech podstawowych produktów, które nie mogą być stosowane zamiennie. Wszystkie z nich uzupełniają się nawzajem oraz wspomagają swoje działanie. W zestawie znajduje się Fivren® Anti Parasite, Fivren® Detox Fibre, Fivren® Detox Tea. Są to suplementy, które nie mogą być zamiennikiem prawidłowej diety. Suplementacja powinna trwać przez 90 dni. Najlepiej powtarzać ją dwa razy do roku.
Produkty wchodzące w skład kuracji Fivren mają na celu przywrócenie równowagi organizmu, a także usprawnienie pracy narządów wewnętrznych. Dodają one sił witalnych, a także energii do działania. Osoby stosujące kurację mogą poczuć się wyraźnie zdrowsze. Produkty pozytywnie oddziałują na niemal każdy obszar naszego organizmu. Eliminują one pasożyty, toksyny oraz szkodliwe związki. Dzięki temu możliwe jest pozbycie się wielu uporczywych dolegliwości m.in. nadwagi, problemów skórnych, nadmiernie zgromadzonej wody, słabej regeneracji organizmu podczas snu, chronicznego zmęczenia, nieprawidłowej pracy jelit, bólów żołądka, biegunek, problemów z wypróżnianiem, nieprzyjemnego zapachu z ust, problemów z koncentracją, a także wiele więcej. Pierwsze efekty kuracji można zaobserwować już po kilkunastu dniach. Wyraźne zmiany widoczne są po zakończeniu pierwszej kuracji. Plusem produktów wchodzących w skład kuracji Fivren jest również to, że mają bezpieczny i ziołowy skład. Takie suplementy nie powodują skutków ubocznych i są całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu.

Kroki kuracji Fivren

Krok pierwszy to Fivren® Anti Parasite, czyli kapsułki wspomagające eliminację toksyn oraz pasożytów. Należy spożywać je na czczo, na około 2 godziny przez posiłkiem. Przez pierwsze 10 dni zaleca się 2 kapsułki jednorazowe. Przez następne 20 dni poleca się zwiększenie dawki do 4 kapsułek jednorazowo. Produkt należy popijać niegazowaną wodą. Niewskazane jest przekroczenie zalecanej dawki.
Krok drugi to Fivren® Detox Fibre, czyli półpłynny preparat będący kompozycją ziół oraz dwóch rodzajów błonnika. Produkt również wspomaga usuwanie toksyn oraz zanieczyszczeń z organizmu. Ponadto poprawia pracę żołądka, jelit i nerek. Zmniejsza ryzyko nawracania schorzeń np. zapalenia pęcherza. Przez pierwsze 7 dni zaleca się spożywać pół miarki. Po tym okresie można zwiększyć dawkę do jednej pełnej miarki. Preparat rozpuszczać w ciepłej wodzie.
Krok trzeci to Fivren® Detox Tea, czyli herbatka oczyszczająca, która wspomaga działanie dwóch poprzednich produktów. Nie posiada ona w swoim składzie kofeiny. Przez pierwsze 6 dni poleca się jej zaparzanie przez 1-2 minuty. Po tym czasie proces ten można wydłużyć do 4-6 minut.

Zamówienie Fivren

w celu zamówienia zachęcamy odwiedzić: fivren.com

Post Author: admin